ПЕРЕЛІК АДМІНПОСЛУГ, ЯКІ НАДАВАТИМУТЬСЯ В ЦНАП ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Дата: 24.03.2020 12:27

Мінцифри підготувало перелік адміністративних послуг, які можна отримати у ЦНАП за невідкладних обставинах під час карантину. Оскільки неможливість отримати певні послуги позбавляє громадян здатності реалізовувати свої права та підтримувати належний рівень життя. Інші адмінпослуги надаватимуться з урахуванням епідеміологічної обстановки на відповідній території

Водночас Мінцифри закликає громадян України утриматися від відвідування ЦНАП та інших надавачів послуг у період карантинних заходів без нагальної потреби або при симптомах ГРВІ, грипу чи коронавірусу.

Перелік адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП під час карантину: оформлення паспорта громадянина України; вклеювання фотокартки до паспорта при досягненні 25 чи 45 років; комплексна послуга «е-Малятко» для батьків новонароджених; видача дозволу на участь у дорожньому русі транспортних засобів, параметри яких перевищують нормативні; погодження маршрутів руху транспорту під час перевезення небезпечних вантажів; реєстрація, перереєстрація та зняття з обліку транспортних засобів, що належать закладам охорони здоров’я або у зв’язку з втратою техпаспорту; видача посвідчень водія замість втраченого чи викраденого; державна реєстрація народження фізичної особи та її походження; державна реєстрація смерті.

Також у переліку послуг центрів – субсидія на оплату житлово-комунальних послуг; оформлення пільг на придбання твердого та рідкого пічного палива і скрапленого газу; оформлення тимчасової допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце їх проживання невідоме; оформлення винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня»; оформлення допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами тим, хто не застрахований у системі державного соціального страхування; оформлення допомоги при народженні, усиновленні дитини, на дітей, над якими встановлено опіку та піклування, чи самотнім матерям; реєстрація чи зняття місця проживання, видача довідки про реєстрацію; оформлення дозволу на порушення об’єктів благоустрою.

За матеріалами Урядового порталу: https://www.kmu.gov.ua/news/perelik-adminposlug-yaki-nadavatimutsya-v-cnap-pid-chas-karantinu