НА НЕДРИГАЙЛІВЩИНІ СТВОРЕНО РАЙОННИЙ МІЖВІДОМЧИЙ ОПЕРАТИВНИЙ ШТАБ ЩОДО ПРОТИДІЇ ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСУ SARS COV-2

Дата: 26.03.2020 08:24

Голова райдержадміністрації Сергій ПАНЧЕНКО своїм розпорядженням утворив районний міжвідомчий оперативний штаб щодо протидії поширення коронавірусуSARS-CoV-2

Керівником штабу призначено заступника голови Недригайлівської районної державної адміністрації – Олексія ВАСИЛЬЧЕНКА.

Основними завданнями штабу визначено збір та аналіз інформації щодо загрози поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2, на території Недригайлівського району, розробка превентивних заходів, організація своєчасного реагування у разі виявлення захворювань та інформування..

Місце розташування штабу: смт Недригайлів, вул. Сумська, 4 (ІІ поверх, кабінет № 28).

Телефон: (05455) 5-25-04.