З 1 КВІТНЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНІ ЗАКЛАДИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я СУМЩИНИ РОЗПОЧАЛИ РОБОТУ ЗА НОВИМИ УМОВАМИ

Дата: 03.04.2020 11:04

В області угоди з Національною службою здоров’я України уклали 43 заклади. Про це під час брифінгу повідомив начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Дмитро КРАВЦОВ

«З 1 квітня гроші підуть за пацієнтом у поліклініки, лікарні та інші спеціалізовані заклади, – зазначив Дмитро Кравцов. – Перші три місяці кошти надходитимуть до закладу за встановленою глобальною ставкою. У подальшому її частка зменшуватиметься, а збільшуватиметься оплата за фактом надання медичних послуг».

Пацієнт з 1 квітня отримує перелік гарантованих медичних послуг і вільний вибір лікаря не лише на первинці, а й для спеціалізованої допомоги. Загалом програма медичних гарантій, за якою пацієнт отримує безоплатну допомогу, збільшує фінансування на цілий пакет медичних послуг – гемодіаліз, лікування інсульту та інфаркту, надання акушерської та неонатальної допомоги, онкологічне лікування. НСЗУ заплатить саме тому закладу, який обере пацієнт.

Нагадуємо, що актуальна інформація щодо перебігу коронавірусної інфекції на Сумщині розміщується на Telegram-каналі https://t.me/CIVID19_Sumy