АКЦІЯ «Всесвітній день чистоти»

Дата: 23.04.2020 11:01

З метою поліпшення екологічної ситуації України, розвитку Всеукраїнського волонтерського руху громадська організація «Lets do itUkraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s DIWorld» за підтримки Міністерств та відомств, соціально відповідального бізнесу, медіа та громадських організацій проводить щорічну міжнародну соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій – «Всесвітній день чистоти - World Cleanup Day!», яка відбудеться 19 вересня 2020 року з 10:00 години по всій території України.

В рамках акції буде проведено: Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку, всеукраїнський фестиваль «ЧистоФест», наймасштабніше прибирання країни, форуми, «круглі столи» та інші заходи.

Громадська організація «Let’s do it, Ukraine» - учасник загальносвітового руху «Let’s Do It World», що об’єднує понад 21 мільйон учасників в 180 країнах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання.

Запорукою якісного результату є конструктивний діалог між громадськістю та органами державної влади.

Звертаємося з проханням підтримати акцію та сприяти її реалізації на території громади.

З деталями можна ознайомитись на сайті www.letsdoitukraine.org.