Увага! Важлива інформація

Дата: 24.04.2020 11:07

ШАНОВНІ    ЖИТЕЛІ ВІЛЬШАНСЬКОЇ

СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

На виконання постанови Головного санітарного лікаря України від 21.04.2020 року №11 «Щодо протидії поширенню короно вірусної хвороби (СОVID-19) в поминальні дні», протокольного рішення   від  23.04.2020 року   № 9  Сумської  обласної  комісії  з питань  техногенно-екологічної  безпеки  та надзвичайних ситуацій,   з метою протидії поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19) в місцях перебування масового скупчення людей, виконавчий  комітет  Вільшанської  сільської ради наголошує на прийняту заборону  відвідування  кладовищ, що розташовані на території Вільшанської  сільської   ради, у традиційні після пасхальні (післявеликодні) поминальні дні на період дії карантину, крім випадків здійснення поховань померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема, участі не більше ніж 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метри.

Це потрібно для  вашої безпеки та  безпеки  ваших рідних  та близьких  в першу чергу, тому  віднесіться до цього з підвищеною  відповідальністю.