"Всеукраїнська школа онлайн" розпочинає трансляцію відеоуроків для учнів 1-4-х класів

Дата: 28.04.2020 14:18

"Всеукраїнська школа онлайн" з 28 квітня розпочинає трансляцію уроків для школярів 1-4-х класів. Програма розрахована на п’ять тижнів і складається з чотирьох предметів: українська мова, математика, наука та мистецтво.
Трансляція уроків відбуватиметься у вівторок та четвер з 9:00 до 10:00. Кожен урок триватиме 15 хвилин,  повідомляє пресслужба МОН.

Заняття можна буде переглянути на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки України за посиланням
 https://www.youtube.com/channel/UCQR9sMWcZshAwYX-EYH0qiA  та на українських телеканалах:

• 1-й клас – "Піксель"          bit.ly/USO1class
• 2-й клас – UA: Перший     bit.ly/USO2class
• 3-й клас – UA: Культура    bit.ly/USO3class
• 4-й клас – "ПлюсПлюс"     bit.ly/USO4class

Також оприлюднено чіткий розклад, за яким займатимуться діти початкової школи впродовж наступних 5 тижнів.

Кожен охочий може також завантажити розклад для всіх класів з темами на наступний тиждень:

1 клас, 2 клас, 3 клас, 4 клас