Відбулася нарада клубних працівників Вільшанської сільської ради

Дата: 15.06.2020 08:54

12 червня2020 року відділом культури та туризму Вільшанської сільської ради проведено виробничу нараду клубних працівників Вільшанської сільської ради. Відкрила нараду начальник відділу культури та туризму Подоляка Л.М.

Під час зустрічі розглянуті питання: стану утримання територій закладів культури, дотримання виробничої дисципліни працівниками, підготовка закладів культури до роботи в осінньо -зимовий період в 2020-2021 році, але найголовніші – це умови праці під час карантину.

Заклади культури залишаються найбільш демократичними установами і є доступними для всіх верств населення. Адже це місця, де завжди можна зустріти однодумців, поспілкуватися з цікавими людьми, поділитися з своїми враженнями та гарно відпочити.

Клубним працівникам спеціалістом відділу культури та туризму Шевчук О.Д. були надані методичні матеріали та поради проведення під час карантину.

По завершенні наради клубні та бібліотечні працівники поділилися своїм враженнями, обговорили усі проблемні питання.