Привітання до Дня медичного працівника!

Дата: 19.06.2020 12:04

Шановні медичні працівники!

Прийміть найщиріші вітання із професійним святом. Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя! У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. І вдень і вночі Ви були поруч, аби встигнути допомогти хворому! У надважкий час Ви на цілодобовій сторожі людського життя. Кожен із Вас виконує надважливу функцію лікування та порятунку українців: чи то на прийомі в поліклініці, чи в операційній. Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям, нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра Вам та Вашим родинам! Дякуємо Вам за все!

З повагою,

Сільський голова Михайло МЕЛЬНІКОВ, депутатський корпус та виконавчий комітет Вільшанської селищної ради