СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ГРОМАД

Дата: 25.06.2020 12:13

24 червня у приміщенні  комунального закладу «Недригайлівська публічна бібліотека», за ініціативи народного депутата України Максима ГУЗЕНКА та  громадської організації «Платформа розвитку громад»  для голів об’єднаних територіальних громад району, працівників органів місцевого самоврядування, відбувся семінар-тренінг «Стратегічний та проєктний підхід в місцевому економічному розвитку».

Під час семінару розглядалися питання про стратегічні підходи в управлінні місцевим розвитком; впровадження проєктів для забезпечення розвитку громад; просування інвестиційних можливостей територій, обгрунування важливості кваліфікованих кадрів для місцевого економічного розвитку.

В семінарі взяли участь Вільшанський сільський голова Михайло МЕЛЬНІКОВ та начальник управління фінансів та економічного розвитку Вільшанської сільської ради Олена ТИМЧЕНКО.

Фото без опису      Фото без опису