Привітання з 90-річчям

Дата: 17.07.2020 16:26

Шановна Тетяна Федорівна. Щиросердечно вітаємо із славним ювілеєм! Дев'яносто років - особлива дата. Це свято добрих слів, посмішок, чудових подарунків, пам'ятних моментів. З такою важливою датою поважну жительку села Деркачівка, Дяченко Тетяну Федорівну, прийшли привітати з ювілеєм: виконуючий обов'язки старости Дяченко Юрій Васильович, інспектор з питань соціального захисту Поповченко Наталія Олександрівна, діловод Дремлюга Тетяна Григорівна, голова ветеранської організації села Деркачівка Дігтяренко Ганна Хромівна. Вручили подарунок  та квіти від Вільшанської сільської ради. Від щирого серця побажали шановній ювілярці, щоб здоров’я не підвило, життєлюбості та оптимізму ніколи не бракувало, а близькі люди приносили радість своєю турботою та увагою. Ви за свої дев’яносто років  зробили все і навіть більше, у Вас чудова сімя, затишний будинок і чималий арсенал заслуг. Хай джерело людської  вдячності за Вашу турботу ніколи не вичерпується.

90 років – знатна дата!
Бажаємо Вам у Ваше свято
Довгих років радості й добра,
Нехай Вам сонечко світить, а душа співає
Нехай печаль дороги до серця не знає,
Нехай щастя буде у Вашому домі,
І радість нехай з Вами буде завжди

Здоровя  міцного нехай Господь Бог дає на довгі роки!!!