Участь у робочій нараді.

Дата: 14.08.2020 09:17

12 серпня, Вільшанський сільський голова Михайло МЕЛЬНІКОВ та начальник управління фінансів та економічного розвитку сільської ради Олена ТИМЧЕНКО взяли участь у нараді організованої Сумською обласною державною адміністрацією

Під час робочої зустрічі говорили про стан виконання заходів, затверджених розпорядженням голови Сумської ОДА від 27.03.2020 №125-ОД «Про заходи щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів, економного, ефективного та раціонального використання бюджетних коштів та недопущення втрат місцевих бюджетів».

Обговорюючи порушені питання, заслухали звіт голови райдержадміністрації та голів об'єднаних територіальних громад.

Забезпечення виконання заходів щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів, економного, ефективного та раціонального використання бюджетних коштів та недопущення втрат місцевих бюджетів, залишається на контролі і є пріоритетним у роботі органів влади.