Привітання сільського голови з Днем села Білоярське

Дата: 18.08.2020 16:13

Шановні жителі села Білоярське та гості!

Від щирого серця  вітаю вас з нагоди святкування світлого родинного свята – Дня села !

Це особливий день, бо іменини рідного села - це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою маленьку батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини.

Найбільша гордість вашого села – це, звичайно, його мешканці. Саме завдяки вашим рукам творилася його унікальна спадщина та історія. І лише подальша спільна праця на загальне благо стане запорукою щасливого майбутнього рідної землі.

В цей день схиляємо голови перед світлою пам'яттю загиблих оборонців і визволителів краю. Віддаємо шану усім тим, хто наближав і продовжує наближати довгоочікувану перемогу у боротьбі за право жити на Своїй Богом Даній Землі!

Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Хай  село завжди розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

З днем народження, Білоярське!

З повагою сільський голова
Вільшанської сільської ради                                                                       Михайло МЕЛЬНІКОВ