Недригайлівський район потрапив до “жовтої” зони

Дата: 21.08.2020 12:12

На Сумщині у “жовтій” зоні опинилися Недригайлівський, Кролевецький, Сумський, Тростянецький та Охтирський райони, а також місто Суми.

Нові правила карантину у цих регіонах будуть діяти з 24 серпня - протягом 14 днів, якщо епідемічна ситуація не погіршиться.

У регіонах "жовтої" зони діють такі ж обмеження, що і в "зеленій", плюс забороняється відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку та соціально незахищені категорії громадян.

Згідно інформації, розміщений на сайті Міністерства охорони здоров'я, у «жовтій зоні» заборонено:

• відвідування установ соціального захисту, у яких перебувають люди похилого віку, окрім кризових випадків
  • діяльність хостелів
  • робота після 24:00 і до 7:00 ранку: розважальних закладів (нічних клубів), закладів громадського харчування (ресторани, бари, кафе), крім роботи на доставку і на винос
  • проведення масових заходів всередині закладів громадського харчування для 20 і більше осіб