Привітання сільського голови з Днем села Козельне

Дата: 27.08.2020 14:35

28 серпня православна церква відзначає Успіння Пресвятої Богородиці. Цього ж дня жителі села Козельне святкують  день народження .

День села – особливе свято! Воно об’єднало усіх, для кого Козельне не просто назва географічного об’єкту, а найкраще у світі село - це мамина колискова та її найрідніші, не здатні на зраду очі, татове слово і його надійні, готові підтримати руки. Лагідний погляд коханої, щира порада друга і найсвітліша посмішка сина чи доньки, внука чи внучки. День села – це свято усієї  громади!

В цей святковий день хочеться побажати  Вам, перш за все, миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких. А селу - процвітання, стабільності та розвитку. Бути і надалі вічно квітучим і красивим , де життя кожної людини, кожної родини наповнюється радістю і надією на краще!

З повагою сільський голова
Вільшанської сільської ради                                                                 Михайло МЕЛЬНІКОВ