З Днем підприємця України!

Дата: 06.09.2020 10:15

Щорічно, в першу неділю вересня, своє професійне свято відзначають люди, які пов’язали свою долю з досить нелегкою справою – бізнесом.

День Підприємця в цьому році припав на 6 вересня. Це свято було започатковано для того, щоб звернути увагу суспільства, наскільки підприємництво є важливою частиною економіки країни.

Бажаємо всім підприємцям нашої громади успіхів у бізнесі, завжди знаходитись у потоці рівномірного і головне – поступового зростання обсягів виробництва та реалізації товарів і послуг, а також постійного збільшення надходжень та прибутків!

Бажаємо Вам міцного здоров'я,  успіхів та нескінченної ділової енергії для втілення нових проектів! Нехай ваші особисті здобутки і досягнення прискорюють  економічний розвиток нашої  громади.

Зі святом Вас, шановні підприємці! Миру, добробуту, злагоди Вам і Вашим родинам, нових успіхів та здійснення всіх мрій і задумів.

З повагою,
Вільшанський сільський голова                                                         Михайло  МЕЛЬНІКОВ