Привітання сільського голови з Днем села Комишанка

Дата: 18.09.2020 09:25

Шановні жителі села Комишанка!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня села !

Відзначення Дня села символізує любов до рідного краю, до його колишніх і нинішніх героїв, його історії та культури. Впевнено можна сказати, що найбільшим її багатством є ви, його жителі – щирі, привітні та гостинні люди. І лише Ваше уміле господарювання, любов до рідного села стали основою втілення в життя найзаповітніших мрій, всіх добрих справ та задумів кожної сім'ї.

В цей святковий день від усієї душі зичу вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, мирного неба над головою та рідної землі під ногами. Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

З повагою до Вас
голова Вільшанської сільської ради                                                          Михайло МЕЛЬНІКОВ