СУМЩИНА ПОСІЛА ІІ МІСЦЕ У РЕЙТИНГУ ШКІЛ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ЗНО

Дата: 24.09.2020 09:10

У рейтингу шкіл за результатами ЗНО Сумська область посіла друге місце. Серед ключових показників: кількість шкіл, середній бал ЗНО, кількість учнів, проведених тестів та відсоток складення ЗНО. Сумщина має відповідні показники: шкіл – 269, бал ЗНО – 124,5, учнів – 5 293, тестів – 12762, відсоток складення ЗНО – 90%.

У якості вихідних даних для укладання рейтингу були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2020 році.

Області України у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих випускниками шкіл кожної області у 2020 році.

На першому місці – Львівська область, а третю позицію займає Тернопільщина.