Привітання з Днем працівників освіти

Дата: 03.10.2020 09:12

Шановні освітяни - працівники та ветерани освітянської ниви, керівники навчальних закладів!

Вітаю Вас з професійним святом та висловлюю сердечну вдячність за самовіддану працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Адже саме Ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день Української держави.

Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, задоволення від улюбленої праці!

Нехай міцне здоров’я стане підґрунтям для щоденних творчих здобутків, а кожен урок буде шедевром педагогічної майстерності. Нехай засіяні Вами лани заколосяться щедрим врожаєм, а зерна Вашої турботи проростуть глибокою вдячністю, шаною і любов’ю вихованців, щастям і радістю, затишком і благополуччям. Висловлюю Вам високу вдячність за труд, мужність, самовідданість і талант.

З повагою,
Вільшанський сільський голова                                                                                              Михайло  МЕЛЬНІКОВ