УВАГА ! ОГОЛОШЕННЯ

Дата: 19.10.2020 15:54

У зв’язку із загостренням ситуації з поширенням  в Недригайлівському районі гострої респіраторної хвороби COVID – 19 та збільшення випадків захворювання на коронавірус, беручи до уваги вимоги Постанови Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2020 року № 956 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641", рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15 жовтня 2020 року, протоколу позачергового  засідання  Сумської обласної комісії  з питань ТЕБ та НС  від 19 жовтня 2020 року, якими зокрема введені додаткові обмеження  щодо проведення масових заходів, з метою запобігання поширенню на території Вільшанської громади  гострої респіраторної хвороби COVID – 19    розпорядженням Вільшанського сільського голови №53 від 19 жовтня 2020 року «Про внесення змін до розпорядження сільського голови від 12 жовтня 2020 року «Про скликання 43 сесії Вільшанської сільської ради 7 скликання», перенесено дату пленарного засідання 43 сесії Вільшанської сільської ради 7 скликання на 3 листопада 2020 року, о 10.00 годині, в приміщенні Вільшанського сільського будинку культури (с. Вільшана, вул. Київський шлях, 53).

Виконавчий   комітет  сільської  ради.