Вітання з Днем працівника соціальної сфери

Дата: 30.10.2020 14:38

Шановні працівники соціальної сфери!

На Ваші плечі покладена дуже відповідальна робота – соціальна підтримка мешканців нашої громади. Пенсіонери, особи з інвалідністю, малозабезпечені верстви населення, діти-сироти – це ті люди, які щодня потребують вашої уваги, яким ви своєю турботою, а іноді й просто посмішкою та добрим словом даруєте такі необхідні кожній людині віру, впевненість та надію. Я переконаний, що лише люди з великим серцем та щирою душею ті, хто завжди готовий прийти на допомогу, обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібну та важливу професію. Низький вам уклін за відданість обраній справі, чуйність та любов до людей. Вітаю вас з професійним святом. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, гарного настрою, щастя та благополуччя.

З повагою,
Вільшанський сільський голова                                                    Михайло  МЕЛЬНІКОВ