Відбулася 3 сесія 8 скликання Вільшанської сільської ради

Дата: 23.12.2020 11:12

22 грудня у приміщенні Вільшанського сільського будинку культури відбулася  3 сесія  Вільшанської сільської ради 8 скликання.

У роботі сесії взяли участь  20 депутатів  із  22  обраних. На  сесію були запрошені  начальники відділів  сільської ради   та  старости.  Сесійне засідання   проводив  сільський голова  Михайло Мельніков. На порядок денний  було винесено більше  100-а питань.  Основними  питаннями були  затвердження   Програми  економічного і соціально-культурного розвитку Вільшанської сільської ради на 2021  рік   та затвердження бюджету  Вільшанської сільської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік.

Також на сесії  розглянуті питання   по  затвердженню програм, які  стосуються  освіти, фізичної культури та спорту,  заяви  громадян   по   земельних  питаннях і надання  одноразової грошової допомоги  та   інші питання, з яких були  прийняті відповідні рішення.