Вільшанська громада
Сумська область, Роменський район

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ ВИКОНАВЦІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ З ПРОДАЖУ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (ПРАВ ОРЕНДИ НА НИХ), 24.02.2021

Дата: 15.02.2021 13:27
Кількість переглядів: 440

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ ВИКОНАВЦІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ З ПРОДАЖУ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (ПРАВ ОРЕНДИ НА НИХ), 24.02.2021

 

КОНКУРС ВІДБУДЕТЬСЯ 24 лютого 2021 РОКУ об 10-30 В ПРИМІЩЕННІ ВІЛЬШАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗА АДРЕСОЮ: с.Вільшана, вул. Київський шлях, 6

1. Мета проведення робіт: відбір виконавця земельних торгів з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності, які розташовані на території Вільшанської сільської ради.

2. Дані про земельні ділянки:

земельна ділянка площею 3,3595 га кадастровий номер 5923581700:02:001:0098 розташована на території Вільшанської сільської ради (Зеленківський  старостинський округ) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

земельна ділянка площею 4,6703 га кадастровий номер 5923581700:01:005:0098 розташована на території Вільшанської сільської ради (Зеленківський  старостинський округ) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

земельна ділянка площею 0,2000 га кадастровий номер 5923581700:02:001:0100 розташована на території Вільшанської сільської ради (Зеленківський  старостинський округ) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

земельна ділянка площею 0,2518 га кадастровий номер 5923581700:02:001:0099 розташована на території Вільшанської сільської ради (Зеленківський  старостинський округ) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

земельна ділянка площею 0,4252 га кадастровий номер 5923581700:02:001:0101 розташована на території Вільшанської сільської ради (Зеленківський  старостинський округ) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

земельна ділянка площею 0,2906 га кадастровий номер 5923581700:01:002:0305 розташована на території Вільшанської сільської ради (Зеленківський  старостинський округ) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

земельна ділянка площею 1,8236 га кадастровий номер 5923581700:02:003:0226 розташована на території Вільшанської сільської ради (Зеленківський  старостинський округ) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

3. Умови конкурсу:

Витрати на підготовку лотів до продажу, організацію і проведення земельних торгів, у тому числі виплата винагороди Виконавцю земельних торгів, здійснюватимуться без витрачання бюджетних коштів.

Переможець повинен:

- за власний рахунок та на підставі відповідних договорів між Організатором та Виконавцем земельних торгів забезпечити підготовку лотів до продажу на земельних торгах, а також проведення земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат покупцем лотів у відповідності до пункту 5 статті 136 Земельного кодексу України;

Підготовка лотів до продажу, яку забезпечує Виконавецьземельних торгів, включає:

1) виготовлення агрохімічного паспорту земель;

2) забезпення наявності належного оснащення для проведення торгів, демонстрації та продажу лотів;

3) розміщення на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері земельних відносин, відеозапису торгів і повідомлення про результати торгів за кожним лотом;

При розміщенні оголошення про проведення торгів на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері земельних відносин, воно має містити фотографічні зображення земельних ділянок, скан-копії документів та матеріалів на лоти.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання земельних торгів» із зазначенням земельних ділянок та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити: інформацію про кількість проданих лотів, ціну їх продажу порівняно зі стартовою ціною за останній календарний рік (із зазначенням номеру лоту, відповідно до оголошень про проведення земельних торгів , розміщених на веб-сайті Держгеокадастру України), а також згоду на фінансування підготовки лоту до продажу та проведення земельних торгів.

Прийняття заяв припиняється за два робочих дні до дати проведення конкурсу.

У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

4. Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців земельних торгів:*

- заява про участь у конкурсі з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів.

- копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи – підприємця);

- копії установчих документів претендента та виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (для претендента – юридичної особи);

- копія витягу з Державного реєстру платників податку (єдиного податку);

- згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи-підприємця);

- копії кваліфікаційних документів ліцитаторів претендента, яких буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів;

- довідка у довільній формі про наявність необхідного технологічного забезпечення для проведення земельних торгів;

*Копії доданих документів повинні бути завірені належним чином (підписом керівника або уповноваженої особи та печаткою із зазначенням дати)

5. Строк подання конкурсної документації: до 19.02.2021 року (включно).

6. Поштова адреса, за якою подаються документи42127, Сумська область, Недригайлівський  район, с.Вільшана, вул. Київський шлях,6.

7. Інформація про проведення конкурсу: Конкурс з відбір виконавця земельних торгів з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності, які розташовані на території Вільшанської сільської ради відбудеться 24 лютого 2021 року об 10,30 годині у приміщенні Вільшанської сільської ради (актовий зал) за адресою: Сумська область, Недригайлівський район, с.Вільшана, вул. Київський шлях, 6.

8. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони:

42127, Сумська область, Недригайлівський район, с.Вільшана, вул. Київський шлях, 6.

За додатковою інформацією щодо конкурсу звертатись до відділу земельних відносин, архітектури, ЖКГ, НС та комунальної власності , тел. 050-304-35-47, (05455) 5-61-41

 

 Голова комісії                                                                                                        О.В.Кущенко 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь