З 95-річним ювілеєм.

Дата: 15.02.2021 16:05

15 лютого 2021 року, жителька села Мірки Голуб Ганна Іванівна відзначає свій поважний ювілей – 95-річчя.

Привітати з ювілеєм, подякувати за нелегкий життєвий шлях та мудрість, висловити свою шану та повагу завітали староста Зеленківського  старостинського округу Карпенко Віктор Іванович та Сороколіт Тетяна Іванівна, депутат Вільшанської сільської ради.

За плечима Ганни Миколаївни майже сотня прожитих літ, тяжка праця в сільському господарстві, виховала двох дітей, має пятеро онуків і пять правнуків. Незважаючи на поважний вік, іменинниця бадьора, радо спілкується, з задоволенням розповідає про своє життя.

Гості привітали Ганну Максимівну з днем народження та побажали міцного здоровя, бадьорості, турботи та затишку в родині, і, звичайно, дожити до ста років і навіть більше.