З 24 БЕРЕЗНЯ НА ТЕРИТОРІЇ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ДІЯТИМЕ ЧЕРВОНИЙ РІВЕНЬ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ

Дата: 22.03.2021 11:50

00 години 00 хвилин 24 березня 2021 р. на території Сумської області діятиме червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 22 березня

Міністерство охорони здоров’я України розширило “червону” зону карантину. В неї внесли Сумську область.

За даними МОЗ, Сумщина потрапила в “червону” зону через те, що в регіоні більше трьох днів перевищені два показника по коронавірусу – кількість виявлених випадків інфікування (24,7% при нормі не більше 20%) і рівень госпіталізацій (67,4 при нормі 60), передає rbc.ua.

Станом на 22 березня в Україні вже вісім регіонів знаходяться в “червоній” зоні карантину – Київ, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Одеська, Сумська та Чернівецька області.

“Помаранчевими” залишаються Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська і Чернігівська області.

Інші регіони знаходяться в жовтій зоні.

Більше читайте тут: Сумська область потрапила до "червоної" зони карантину

У Сумах «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Виконком вирішив