УВАГА ! ОГОЛОШЕННЯ

Дата: 18.06.2021 09:54

Головним управлінням ДПС у Сумській області наданий перелік боржників Вільшанської сільської територіальної громади станом на 01.06.2021 року.

Просимо, переглянути даний перелік та при наявності заборгованості терміново сплатити  борг.

Звертаємо увагу боржників, що в разі непогашення чи накопичення суми боргу,  посадовими особами Головного управління ДПС у Сумській області будуть вжиті заходи щодо примусового стягнення боргу, опису майна в податкову заставу, блокування розрахункових рахунків, відкритих боржниками в банківських установах, направлення звернень щодо заборони виїзду за кордон.

Враховуючи, що платники податків зобов'язані сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених Податковим кодексом України, та на підставі  вищевикладеного , вважаємо за необхідне ТЕРМІНОВО погасити податковий борг до місцевого бюджету Вільшанської сільської територіальної громади