ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ у Вільшанському ДНЗ "Ромашка"

Дата: 02.06.2021 15:28

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім'я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти так потребують любові, турботи і батьківської ласки! Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям.

Традиційно, 1 червня, в усьому світі відзначають День захисту дітей. У нашому садочку в цей день відбулася розвага-квест під назвою «У пошуках скарбів». Діти виконували різноманітні завдання: співали, танцювали, відгадували загадки та грали в ігри. Вихователі, переодягнені в костюми піратів, заохочували дітей, спонукали їх діяти активно та з задоволенням. А в підсумку, вихованці знайшли скарб -  скриньку , наповнену солодощами. Радості не було меж.!