Хай сонцю і квітам всміхаються діти

Дата: 02.06.2021 09:13

Щороку в перший літній день у всіх куточках світу проходять заходи, присвячені дітям.

На шкільному святі з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей з вітальним словом звернулися директор школи Захарченко В. О. та начальник служби у справах дітей Вільшанської сільської ради Іщенко Т. В., які, перед початком оздоровчої кампанії, подарували дітям  набори для спортивних ігор та розвиваючі іграшки.

Разом з класоводами та класними керівниками учні підготували музичне свято творчості і талантів, виставку стіннівок «З класом – класно». На завершення дійств всі присутні взяли участь у флешмобі «Ми – діти» та поласували смачною польовою кашею.

Кожен учасник заходу мав змогу зробити світлину на фоні яскравої фотозони, виготовленої дітьми та працівниками школи.

Тож 1 червня стало святом радості, гарного настрою,  усмішок і щасливих хвилин.