Свято Останнього дзвоника 2021

Дата: 08.06.2021 16:44

Останній дзвоник -  загальне свято, сповнене усмішок, пісень та квітів, зібрало 7 червня усю шкільну родину нашого закладу.

З вітальним словом до учнів звернулася директор школи Валентина  Захарченко, яка вручила Похвальні листи відмінникам навчання та Грамоти переможцям конкурсів та активним учасникам позашкільного життя. Вільшанський сільський голова Михайло Мельніков привітав із завершенням нелегкого навчального року та вручив сертифікати учням-стипендіатам: Максиму Дудченку, Каріні Гордієнко, Діані Онищенко, Аріні Онищенко та Вікторії Арістарховій. Начальник відділу освіти, молоді та спорту  Вільшанської сільської ради  Токаренко О. І. побажав усім присутнім гарного літнього відпочинку, а випускникам - успішного старту у нове життя.

Впродовж святкової програми звучали вдячні виступи випускників 4, 9, 11 класів. Учасників свята розважали казкові герої – домові та гноми. У виконанні М. Дудченка, Н. Сітало  та учнів 9 класу прозвучали зворушливі пісні. Запальні танці подарували всім присутнім учасники хореографічного колективу «DanceArt».

Дзвінкими переливами покликав дзвінок всіх учнів у свій клас на  останній у цьому навчальному році шкільний урок.