Оголошено конкурс з визначення автомобільних перевізників

Дата: 11.06.2021 11:45

Роменська районна державна адміністрація оголошує конкурс з визначення  автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Роменського району.

Роменська районна державна адміністрація (далі Організатор), відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 зі змінами та доповненнями https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1081-2008-%D0%BF#Text, запрошує юридичних та фізичних осіб взяти участь у конкурсі з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Роменського району.

Організатор перевезень та робочий орган – Роменська районна державна адміністрація.

Умови конкурсу з визначення автомобільних перевізників пасажирів автомобільним транспортом, затверджені розпорядженням голови  Роменської районної державної адміністрації від 01.06.2021 № 133 «Про затвердження Умов конкурсу з визначення автомобільних перевізників пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Роменського району Сумської області», http://rmn.sm.gov.ua/index.php/uk/12728-rozporyadzhennya-golovi-romenskoji-rajonnoji-derzhavnoji-administratsiji-za-cherven-2021-roku, відповідно до чинного законодавства.

До участі в конкурсі не допускаються автомобільні перевізники, які визначені в пункті 12 постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування».

Плата за участь у конкурсі не вноситься.

Засідання конкурсного комітету відбудеться о 14:00 год. 09 липня 2021 року у приміщенні Роменської районної державної адміністрації за адресою: м. Ромни, бульвар Свободи, 1, громадська приймальня, каб.7 (1 поверх).

Для отримання необхідної інформації про об’єкти конкурсу та одержання бланків документів для участі в конкурсі звертатися до відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, екології та житлово-комунального господарства Роменської районної державної адміністрації за адресою: 42000, м. Ромни, бульвар Свободи,1, (1 поверх), каб. 4.

Документи приймаються щоденно включно до 23 червня 2021 року у робочі дні з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, п’ятниця з 8:00 до 16:00, обідня перерва з 12:00 до 13:00 з дати опублікованого оголошення в газеті («ТАНДЕМ» № 23 від 09.06.2021).

Телефон для довідок з питань проведення конкурсу: (05448) 5-31-33, е-mail: rmn.arhitektura@sm.gov.ua.

Кінцевий строк прийняття документів до 17:00 23 червня 2021 року.

Для участі в Конкурсі перевізникам – претендентам необхідно подати окремо щодо кожного об’єкта Конкурсу документи, визначені статтею 46 Закону України «Про автомобільний транспорт», за формою згідно з додатками 1-4 постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 зі змінами, https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1081-2008-%D0%BF#Text

Об’єкти конкурсу, які виносяться на конкурс 09.07.2021 з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Роменського району

№ об’єкта конкурсу

№ марш-руту