У СПОРТИВНИХ ДОСЯГНЕННЯХ ЗБІРНА КОМАНДА ПОСАДОВЦІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ НЕДРИГАЙЛІВЩИНИ КРАЩА ПО ВСІЙ СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Дата: 17.06.2021 08:37

15-16 червня збірна команда працівників органів місцевого самоврядування колишнього Недригайлівського району (Недригайлівської селищної, Вільшанської та Коровинської сільських територіальних громад) брали участь у спартакіада серед регіональних збірних команд державних службовців та посадовців місцевого самоврядування Сумської області, яка проходила у спортивному комплексі СумДУ.

У змаганнях взяло участь 11 команд: 10 команд райдержадміністрацій і територіальних громад, а також представники Сумської облдержадміністрації

Державні службовці та посадовці місцевого самоврядування мірялися силою у настільному тенісі, шахах, шашках, та фут залі та волейболі.

У загальному підсумку збірна команда посадовців колишнього Недригайлівського району здобула перше місце.

Пишаємося нашими колегами і вітаємо з чесною перемогою!

За матеріалами сайту Недригайлівської селищної радиhttps://nedrygaylivska-gromada.gov.ua/news/1623852424/