ВІТАННЯ З ДНЕМ МОЛОДІ

Дата: 26.06.2021 10:00

Шановні жителі громади!
Молодь нашої громади!

Прийміть щирі вітання з Днем молоді – прекрасним літнім святом молодості, краси, енергії та завзяття.

Молодість - це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху, це час відкриттів, реалізації найсміливіших сподівань, мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, дивувати світ своїми сміливими ідеями та досягненнями.

Як тепле літо сіє в людських душах надію на добрий та щедрий урожай восени, так і наша розумна, талановита, красива та позитивна молодь дарує нам упевненість у щасливому майбутньому рідної громади та України.

Ви заслуговуєте на те, аби вами пишалися, адже саме ви - сміливі, розумні, амбітні, сильні, творчі та запальні, вмієте чесно та впевнено відстоювати свої права, наполегливо крокувати до нових вершин, бути успішними, щасливими та відповідальними за власну долю та долю своєї Батьківщини.

Особливі слова подяки хочу висловити захисникам України, молодим героям - учасникам АТО/ООС, які ризикуючи своїм життям, стоять на сторожі мирного сьогодення та захищають  рубежі і територіальну цілісність нашої країни. Бережіть себе, хлопці й дівчата, та якнайшвидше повертайтесь здоровими і неушкодженими до рідних домівок.

З нагоди свята щиро зичу вам всім міцного здоров’я, мирного неба, світлого майбутнього, щасливої долі, завзяття, наполегливості та оптимізму. Нехай збуваються всі ваші задуми та мрії.

Вірте в свої сили! Творіть та залишайтесь завжди молодими!

З повагою сільський голова
Вільшанської сільської ради                                                                          Михайло МЕЛЬНІКОВ