Тренінг для жінок

Дата: 08.07.2021 10:11

Міжнародна організація праці у співпраці (далі - МОП) з Програмою розвитку організації Об’єднаних Націй (ПРООН) розпочали реалізацію спільного проекту «Розширення економічних можливостей для жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні». Проект спрямований на стале відновлення рівня життя населення, що постраждало від наслідків пандемії COVID-19 в Україні, через розширення економічних можливостей для жінок шляхом вдосконалення відповідних інституційних механізмів та створення умов для реалізації таких можливостей. Проект реалізується у двох цільових регіонах – Рівненській та Сумській областях. У рамках цього проекту у липні 2021 року у Сумській області (у містах Суми, Охтирка, Конотоп) заплановано провести безкоштовний триденний тренінг за методикою МОП «Розпочни свій бізнес» серед жінок, які мають бізнес ідею, бажають отримати нові навички ведення підприємницької діяльності та започаткувати чи розвинути власну справу, навчитися розробляти бізнес-план та отримати менторський супровід на шляху до реалізації власної бізнес-ідеї. Програма тренінгу включає такі теми: бізнес-план, маркетинг, робота з персоналом, закупівлі, розрахунок собівартості, фінансове планування,стартовий капітал. Усі бажаючі повинні обов’язково пройти реєстрацію за посиланням: bit.ly/3h3Bcog. Відбір учасниць, організацію та проведення тренінгів впроваджує «Ресурсний центр ГУРТ» спільно з тренерами «Розпочни і вдосконалюй свій бізнес». Контактна особа – координатор тренінгів «Розпочни свій бізнес» – Алла Журавель, тел. 066 648 51 17. Контактна особа від МОП – Тетяна Міненко, тел. 067 445 65 15.