Привітання сільського голови з Днем села Вільшана

Дата: 10.07.2021 14:22

Шановні жителі та гості села Вільшана!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята — Дня села, яке відзначається на честь великого релігійного свята Святих Верховних апостолів Петра і Павла.

У такий радісний день, бажаю Вам мирного неба, злагоди, здоров’я та щастя в кожну домівку. Нехай усі починання приносять лише користь та благополуччя у ваші родини, так як щаслива родина є запорукою розбудови та процвітання нашої громади.

Зичу, аби щастя ніколи не оминало наші домівки, а прагнення зробити село кращим згуртовувало та примножувало взаєморозуміння серед жителів  Вільшанської  громади.

Нехай Святі Апостоли Петро і Павло Вас оберігають та  допомагають. У цей непростий час дбайте про тих, хто поряд. Віри вам, Надії та Любові!

Божого Вам  всім  благословення!

З повагою сільський голова,
Вільшанської сільської ради                                                                          Михайло МЕЛЬНІКОВ