На порозі 90-річчя

Дата: 25.08.2021 11:33

22 серпня свій 90-річний ювілей зустрів житель села Вільшана, Бережний Василь Дмитрович.

У цей святковий день, до ювіляра з вітаннями та подарунками завітали сільський голова Вільшанської сільської ради М. В. Мельніков,  секретар Вільшанської сільської  ради   Криштоп  С.В., начальник відділу праці  та соціального захисту  Вільшанської сільської ради Дремова Л.М.  Гості побажали  йому  найголовнішого – життєвих сил, щоб не втрачалися вони і була можливість ще довго-довго радіти сонечку, не раз дочекатися онуків  та  правнуків  на гостини, а там і столітній ювілей зустріти.

Тож  шановний Василь Дмитрович  прийміть  щирі привітання з Днем народження ! Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм завжди були з Вами, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття!