Місток через річку Сулу

Дата: 25.08.2021 10:49

Мальовничі села Зеленківку та Комишанку  Зеленківського старостинського округу  з’єднує  чудова  річка  Сула.

В обхід – кілька кілометрів, а напростець – всього нічого. Місток  настільки  популярний, що й не скласти лічби ногам, які ним  ходять, скот гонять на пасовище. Та от біда – старенький місток, що вірою і правдою служив місцевим  жителям, зносився і міг не встояти до наступного року. Мандрівка цим шляхом стала небезпечною. Саме тому місцеві жителі стали поговорювати  про його поновлення. За справу взялися  староста Зеленківського   старостинського  округу,  місцеві депутати та активісти, осторонь не залишилась Вільшанська сільська радаСпонсорами  стали  Сороколіт М.В, Подоляка А.І., Могильний М.І., депутати Кужель О.А., Носаль М.Д., а головними прорабами були Володін А.Ф. та Чудінович О.П.

Цілий день від річки Сули  доносилось грюкання молотків, голосні розмови дружно працювали місцеві жителі. Першими випробували новий місток самі ж будівельники і переконалися, що він безпечний, а ще дуже красивий.

Велика подяка усім, хто долучився до цієї маленької справи.