29 серпня - День пам’яті захисників України!

Дата: 29.08.2021 09:26

29 серпня -  День пам’яті захисників України, які загинули захищаючи незалежність та свободу українського народу на сході нашої держави.

Саме цього дня, сім років тому, в Іловайську загинуло найбільше українських воїнів, за всю історію війни на сході держави.

Шановні матері, сестри, брати, рідні та друзі загиблих героїв, цей день важливий для всіх українців, адже сьогодні ми згадуємо наших захисників, які поклали своє життя до ніг українського народу, не жаліючи ні себе, ні ворога. У наших серцях завжди будуть жити ті, хто дарував нам гордість за свою країну, віру в майбутнє та незалежність.

Сьогодні по всій території України пройдуть пам’ятні заходи. У всіх куточках нашої країни вшановуватимуть полеглих воїнів. Окрім того, на згадку про загиблих буде приспущено Державний прапор та оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання.

Нехай вічною буде любов до України! Нехай вічною буде її свобода!