Відбулося офіційне відкриття Центру надання адміністративних послуг

Дата: 06.09.2021 11:47

6 вересня 2021 року у Вільшанській територіальній громаді відбулося офіційне відкриття Центру надання адміністративних послуг, завдяки якому надання послуг населенню територіальної громади стане більш доступним та якісним. Ця значима подія розпочалася із вітального слова сільського голови  Михайла  Мельнікова.  У своєму виступі  сільський голова привітав усіх з відкриттям ЦНАПу, подякував усім, хто причетний до його створення, хто доклав чималих зусиль, аби сьогодні громадяни змогли отримувати якісні адмінпослуги.

Під гучні оплески мали честь урочисто перерізати стрічку сільський  голова  Михайло  Мельніков та начальник центру надання адміністративних послуг Світлана Коломієць.

Провів молебень та освятив  приміщення  настоятель, протоієрей Архангело – Михайлівського  храму  отець Анатолій.

Центр доступний для людей з інвалідністю. Приміщення обладнане дитячим куточком. У ЦНАПі працюють 3 адміністратори. Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) – це єдине місце, де можна отримати найнеобхідніші адміністративні послуги в комфортних умовах.