Дороги - це артерії цивілізації

Дата: 08.09.2021 16:22

В серпні - вересні поточного року за сприяння народного депутата України Максима Гузенка та депутата обласної ради Віри Лаврик (партія «Слуга народу»), в рамках виконання їх передвиборчих програм  на території Вільшанської ОТГ проведені значні обсяги різних видів робіт з ремонту дорожнього покриття доріг загального користування  між населеними пунктами громади. Зокрема на замовлення  та під  контролем  фахівців ДП «Дороги Сумщини»  ТОВ « АМК «РЕМ-БУД» виконано поточні ремонти  на 4-х кілометровій ділянці автодороги С191030  Вільшана – Білоярське, та 5-ти кілометровому відрізку автодороги О191008 Недригайлів - Козельне  (на ділянці Білоярське - Козельне), а також відремонтовано 11 км автодороги  О191009 Зелене - Вільшана на ділянці Деркачівка -  Вільшана. Крім того, на цій же автодорозі,  підрядною організацією ТОВ «ІНЕЙТС», в рамках виконання програми Президента України "ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО",  практично завершені роботи з середнього поточного ремонту 1км ділянки загальною вартістю близько 6,7 млн. грн., в межах села Великі Будки, де на спеціально підготовлену основу із щебенево-піщаної суміші  вже повністю покладене нове двошарове асфальтобетонного покриття, як це передбачено сучасними вимогами. Наразі тривають роботи з відсипки узбіч, після чого буде нанесена розмітка та встановлені дорожні знаки.  Жителі Вільшанської громади вдячні Максиму Васильовичу  та Вірі Іванівні за постійну підтримку, а будівельникам та керівництву ДП «Дороги Сумщини» за якісно виконані роботи в оптимальні терміни.

Проведені ремонтні роботи дозволять забезпечити безпечні умови руху шкільних автобусів, якими щодня, цими автодорогами, підвозяться до школи і в зворотному напрямку близько 70 учнів та педагогічних працівників.