Виїзна нарада в Козельненському старостинському окрузі

Дата: 09.09.2021 11:53

8 вересня 2021 року, за ініціативи народного депутата України Максима Гузенка (партія «Слуга Народу»), депутат Сумської обласної ради Віра Лаврик  та помічник народного депутата Владислав Костенко, за участі директора ДП «Дороги Сумщини» Мирослава Завального  здійснили виїзд до Козельненського старостинського округу Вільшанської об’єднаної територіальної громади, де  за участі Вільшанського сільського голови Михайла Мельнікова, старости Козельненського старостинського округу Світлани Тимченко та представників громадськості провели робочу нараду, в ході якої був напрацьований план дій щодо проведення в 2021 та 2022 роках ремонтів автодоріг загального користування між населеними пунктами в Козельненському старостинькому окрузі.
     Оцінивши реальні обсяги ремонтних робіт, Лаврик Віра Іванівна наголосила на тому, що  для забезпечення належної якості, зважаючи на сприятливі погодні умови, виконання ремонтних робіт необхідно розпочати якнайшвидше. В свою чергу  Мирослав Завальний  зауважив, що саме висока якість робіт в поєднанні з оптимальними термінами їх виконання є пріоритетом ДП «Дороги Сумщини», на сьогодні підприємство, навіть при проведенні поточних ремонтів, намагається максимально відходити від практики так званих ямкових ремонтів на користь повної заміни верхнього шару асфальтобетонного покриття і запевнив, що ДП «Дороги Сумщини»  має усі необхідні ресурси для своєчасного виконання робіт. Учасники наради узгодили перелік необхідних підготовчих робіт розподіливши їх за зонами  відповідальності кожної із сторін.