У Вільшанському ДНЗ відремонтували харчоблок

Дата: 16.09.2021 09:14

Враховуючи обов’язковість введення системи НАССР у закладах освіти, питання якісного та безпечного харчування залишається найбільш актуальним. Новий харчоблок у Вільшанському  закладі дошкільної освіти «Ясла-садок «Ромашка» тепер не впізнати. Гарячий та холодний цехи капітально відремонтовані, тут світло і затишно - здійснено заміну всього  технологічного обладнання, каналізаційної системи, системи водопостачання, внутрішніх мереж електроживлення та електроосвітлення, дверей, опорядження стін і стелі, підлоги, системи вентиляції. Крім того придбано і встановлене нове кухонне обладнання та малоцінний інвентар. Ремонт проведено з урахуванням усіх санітарно-гігієнічних норм і вимог, які пред’являються до подібних об’єктів. Наразі харчоблок в повній мірі дасть змогу забезпечити зниження ризиків небезпеки харчових продуктів для вихованців дошкільного закладу.