Про стан вакцинації працівників закладів освіти

Дата: 20.09.2021 14:46

За інформацією відділу освіти молоді та спорту Вільшанської сільської ради станом на 20 вересня 2021 року у закладах освіти громади першою дозою від COVID-19 вакцинувалися 17 із 18 працівників   Вільшанського дошкільного навчального закладу ( 94,0%) та 65 із 77 працівників педагогічного колективу та обслуговуючого персоналу закладу загальної середньої освіти. Другою дозою вакциновано 13  працівників дитячого садка (72%) та 56 працівників школи (72%).

Враховуючи фактичні показники вакцинації, у випадку погіршення епідемічної ситуації в Сумській області,  заклади освіти Вільшанської сільської ради матимуть змогу проводити навчальний процес  у звичайному режимі без переходу на дистанційне навчання.