Привітання з Днем працівників культури, аматорів народного мистецтва та ветеранів галузі!

Дата: 09.11.2021 08:15

Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва, аматори сцениякі за покликанням серця присвячують своє дозвілля мистецтву, збагачуючи культуру та зберігаючи традиції нашої громади!!!

Щиро і сердечно вітаємо вас зі святом!

Відзначення Дня працівника культури та майстрів народного мистецтва – це визнання ролі української культури в процесі пробудження та формування національної свідомості.

Це професійне свято тих людей, які присвятили себе благородній справі – відтворювати, зберігати та примножувати  безцінні духовні скарби нашого народу, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

Всім працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени Вільшанської громади бажаю здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасного прагнення до самовдосконалення,  мистецьких досягнень та здобутків на благо відродження, розвитку та збереження духовних надбань нашої громади та країни.

Бажаю Вам нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів. Нехай здійсняться всі ваші мрії, надії та сподівання, а кожен день вашого життя буде мирним, радісним і сонячним!

З повагою сільський голова
Вільшанської сільської ради                                                                Михайло МЕЛЬНІКОВ