ЗАПАЛИ СВІЧКУ: 27 ЛИСТОПАДА ВШАНОВУЄМО ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

Дата: 27.11.2021 08:46

День пам’яті жертв голодоморів щорічно, уже 23 роки поспіль, відзначається в Україні в четверту суботу листопада.

У минулому сторіччі наша країна пережила три голодомори, однак найжахливіший з них – голодомор 1932 – 1933 років. За різними даними, за ті трагічні роки від голоду загинуло від 5 до 10 мільйонів людей – кращих синів і дочок України. Це велике національне горе, глибока духовна рана, яка ятритиме ще не одне десятиліття.

Ми не маємо права забувати про злочинну політику тоталітарного режиму, який призвів до винищення не одного покоління. Наш  святий обов’язок зробити все можливе, щоб гідно вшанувати пам’ять жертв голодомору-геноциду. Традиційною скорботною загальнонаціональною акцією цього дня є «Запали свічку пам’яті». Долучитися до неї просто – 27 листопада о 16.00 достатньо запалити свічку на своєму вікні.

Схилімо ж голови в скорботі за безневинно замореними голодом співвітчизниками, помолімося за упокій їхніх душ. Нехай пам’ять про ті жахливі часи згуртує нас, зробить сильнішими і мудрішими задля зміцнення рідної держави, мирного її майбуття!