Новий тротуар у Вільшанському ДНЗ

Дата: 30.11.2021 10:23

Наприкінці  листопада у Вільшанському дошкільному навчальному закладі працівниками бригади благоустрою сільської ради облаштовано нову вхідну доріжку довжиною близько 70 метрів.  Тротуар зроблено у сучасному стильному дизайні і багатокольоровій гаммі, яка  за задумом виконавців, своїм калейдоскопічним  різнобарв’ям  має  покращувати настрій малюків і їх батьків. Наступним етапом благоустрою території дитячого садочку, за настанням сприятливих погодних умов, буде облаштування різнокольоровою бруківкою майданчику площею близько 200 мперед самою будівлею закладу. Впевнені, що наші місцеві дизайнери і тут зможуть всіх здивувати.  Ось такий подарунок малечі Вільшанської громади  зробив  власник Групи Компаній «Птахопродукт» Стрілець Олександр Олександрович, який за власний рахунок придбав близько 257 м2 бруківки на суму майже 64 тис. грн., власним транспортом доставив її до с Вільшана. Виконавчий комітет сільської ради, працівники  і вихованці дошкільного навчального закладу, батьки,  щиро дякують Олександру Олександровичу за його небайдужість і постійне сприяння  вирішенні нагальних питань  життєдіяльності громади.