Недригайлівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області інформує:

Дата: 21.12.2021 10:54

ФОНД ПРОФІНАНСУВАВ ДЕРЖАВНУ ДОПОМОГУ МЕДИКУ, ЯКОМУ ВСТАНОВЛЕНА ІНВАЛІДНІСТЬ ВНАСЛІДОК ПРОФХВОРОБИ НА COVID-19

Сьогодні Фонд соціального страхування України профінансував одноразову страхову виплату у розмірі 794 тисячі 500 гривень для лікаря-терапевта з Сумської області, якому було встановлено ІІ групу інвалідності внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19.

Страхову виплату перераховано Фондом сьогодні, 20 грудня, за кошти державного бюджету відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб». Кошти надійдуть на рахунок медичного працівника упродовж декількох банківських днів.

Загалом станом на сьогодні ФССУ профінансував 51 одноразову страхову виплату за кошти державного бюджету для медичних працівників, яким встановлено інвалідність, що настала внаслідок гострого профзахворювання на COVID-19.

Нагадаємо, розмір зазначеної одноразової допомоги залежить від встановленої групи інвалідності і складає:

• для осіб І групи інвалідності – 400-кратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 1 січня календарного року, в якому встановлено групу інвалідності;

• ІІ групи інвалідності – 350-кратний розмір прожиткового мінімуму;

• ІІІ групи інвалідності – 300-кратний розмір прожиткового мінімуму.