День Укрпошти в громаді

Дата: 26.07.2022 13:44

Шановні мешканці громади!

Укрпошта  запрошує  вас на захід  «День Укрпошти в громаді», що відбудеться «28» липня 2022 року на території поштового відділення зв’язку  за адресою  Київський шлях,8.  Початок заходу о 9-00 год.

На зустрічі будуть присутні представники Укрпошти, які за погодженням з Пенсійним Фондом будуть переводити пенсії з банківських карт на Укрпошту, з доставкою додому. Всім бажаючим мати при собі паспорт та ідентифікаційний код.

Також Ви маєте можливість отримати сувенірні подарунки від Укрпошти , придбати  брендовану продукцію з тематикою «Русскій воєнний корабль, іді …!» (футболки, чашки, сумки, магніти), марку з тематикою «Доброго вечора, ми з України» (М) та (W) (вводиться в обіг саме з 28.07.2022 р.), товари першої необхідності, оформити передплату на Ваші улюблені  видання.