Викрито священника московського патріархату, який підтримував збройну агресію рф проти України

Дата: 01.09.2022 10:14

Вже довгі 8 років, поки в нашій державі йде війна, російська пропаганда спирається на священників московської церкви в Україні. Ці особи активно ретранслюють посили про "братській народ", схвалюють наратив кремлівської зграї, всіляко отруюють свідомість українців.

Нещодавно правоохоронцями Сумщини було викрито священника московського патріархату, настоятеля Путивльського Спасо-Преображенського собору, який підтримував збройну агресію рф проти України, називав російських окупантів «освободителями» та закликав вірян спиратися на інформацію, що подається ворожими новинами.

Звісно остаточне слово за правоохоронцями та судом, але давайте зробимо цього "героя" відомим!"