Прозвітовано поліцейським офіцером громади

Дата: 23.12.2022 09:00

22.12.2022 року на сесії Вільшанської ОТГ було прозвітовано поліцейським офіцером громади про стан правопорядку в 2022 році на території Вільшанської громади. Під час доповіді поліцейським офіцером громади Вільшанської ОТГ  було прозвітовано за роботу в 2022 році, висвітлено стан криміногенної обстановки в громаді та заходи, котрі впроваджувалися в цілях зменшення та профілактики кримінальних правопорушень. Також було висвітлено проблемні питання по забезпеченню правопорядку та шляхи їх вирішення. В ході проведення доповіді поліцейський офіцер громади попрохав депутатів про підтримку в сфері забезпечення публічної безпеки та правопорядку. В кінці доповіді голова Вільшанської ТГ подякував за проведену роботу та пообіцяв підтримку з боку громади.