Завершено капітальний ремонт поліцейської станції

Дата: 26.12.2022 10:59

В селі Вільшана в листопаді-грудні 2022 року завершено капітальний ремонт поліцейської станції (колишній опорний пункт охорони громадського правопорядку). Завдяки старанням  працівників  бригади благоустрою сільської ради: Артура Сивоконя, Сергія Чорнобая, Олександра Вініченка, Костянтина Берка, Руслана Іземенка, Ігоря Тимченка, Сергія Буцана, Тетяни Ващенко - старе неприглядне приміщення набуло сучасного привабливого вигляду, за стилем оздоблення зберігши за собою ознаки «народної назви» – «зелений будинок». В приміщенні повністю замінено шиферний дах на метало-черепицю. Зовнішні стіни облицьовано метало-профілем. В середині приміщення відремонтовані стіни, стеля, підлога, замінена електропроводка, змонтоване сучасне електро-опалення.  Створені комфортні умови роботи та отриманий від  ГУ НПУ в Сумській області легковий автомобіль Renault Duster для поліцейського офіцера громади будуть сприяти підвищенню рівня безпеки жителів громади.