КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ВІЛЬШАНСЬКОЇ ЛІКАРНІ

Дата: 26.12.2022 11:04

Майже два роки за кошти сільради, власними силами, поступово виконувалися роботи по капітальному ремонту внутрішніх приміщень Вільшанської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. За цей час повністю заміні двері, вікна, електропроводка, підведено воду майже в усі кабінет, проведено ремонти стін, полів стелі. Загалом відремонтовано одинадцять кабінетів загальною площею близько 210 м2 та 90 м2  коридорів. Роботи виконувались Артуром Сивоконем, Русланом Іземенком та Сергієм Буцаном, які нині воюють у лавах Збройних Сил і захищають Україну від московитського агресора. Це також і Сергій Чорнобай, Олександр Винниченко, Костянтин Берко, Ігор Тимченко, Іван Ілліч Тимченко, Іван Миколайович Рибалко, Тетяна Вікторівна Ващенко,  Галина Миколаївна Сторчака. Саме завдяки ним амбулаторія стала ю сучасною, красивою і комфортною, сюди приємно навіть просто зайти, а лікування відбувається тільки з позитивним настроєм.